Kdo vyhrál rodinné vstupné na tento víkend na Sovinec?

Kdo vyhrál rodinné vstupné na tento víkend na Sovinec?
ilustrační foto Sovinec

Ve dnech 19. a 20. srpna se na hradě Sovinci uskuteční celodenní program s názvem Přízrak z Temné věže. Čekají vás pověsti a šermířské příběhy ze života Karla IV. S Prostějovskými vstupenkami jste soutěžili o vstupenky!

Po oba dny účinkují těžkooděnci v plné zbroji Memento Mori, kteří připomenou znamenitý šermířský příběh Posel míru. Famózní šermíři Bibus Spiritus srdečně zvou na novou šermířskou pověst Černá rota. Divadelní a šermířská společnost D.B.S odehraje nejúspěšnější šermířskou komedii Prokleté dědictví. Skupina historického šermu Valmont představí šermířskou pověst ze života Karla IV. Král přichází. Pro nejmenší jsou připraveny loutkové pohádky divadla Kašpárkův svět.

„V sobotu návštěvníky navíc čeká v době od 17:45 do 22 hodin napínavý večerní program zakončený ohňovou show,“ zve hofmistr Mlok.

Program oba dny začíná v 9:10 hodin, v neděli končí v 17:30 hodin, v době od 9:30 až do 17 hodin jsou každých 30 minut prohlídky hradu s průvodci v dobových kostýmech.

A kdo se podívá na Sovinec zdarma? František Strouhal, Prostějov, Emma Nováková, Prostějov, Eva Malá z Prostějova a Milan Večerka, taktéž z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Poslat nový komentář