Rádio Haná hledá nové Radečky!

Rádio Haná hledá nové Radečky!
ilustrační foto

Rádio Haná ve spolupráci s nahrávacím studiem TA musica a hudební skupinou O5 a Radeček vyhlašuje talentovou soutěž pro mladé muzikanty. Vyhrajte pro sebe nebo svou kapelu exkluzivní promo v hodnotě 200 tisíc korun!

„Představíme tě na domácí hudební scéně, předáme potřebné kontakty a pomůžeme ti pořádně nakopnout tvou hvězdnou kariéru! S námi tě bude vidět a o své další budoucnosti rozhodneš sám! Soutěž je žánrově omezena na mainstream, pop a rock a věkově od 15 do 30 let (platí pro všechny členy kapely,“ vzkazují pořadatelé.

Pokud se chcete stát Objevem roku 2018 Radia Haná, pošlete do 30. 4. 2018 na e-mail objev@radiohana.cz přihlášku v elektronické podobě. Bližší informace o tom, co musí obsahovat, najdete na www.radiohana.cz/novinky/novinky-20180314-1030.

Z došlých nahrávek vybere tři finálové kapely porota ve složení Marek Berger (programový ředitel Rádia Haná), Daniel Kašpar (hudební producent a majitel studia TA musica) a Ondřej Polák (basák a autor hitů skupiny O5 a Radeček).

Tři finalisté si to rozdají o přízeň posluchačů Rádia Haná v internetovém hlasování. Vítěz bere vše! A není toho zrovna málo.

Ve hře jsou dva víkendy v profi nahrávacím studiu TA musica, kde natočíte dva singly pod producentským dohledem kluků z O5 a Radeček, promo kampaň na Rádiu Haná, nasazení singlu do vysílání Radia Haná, pozvání od kapely O5 a Radeček ke společnému vystoupení na prestižním festivalu Džemfest, rozhovor a promo v Olomoucké Drbně, rozhovor a promo v regionálním Deníku, vystoupení na akci Rádia Haná doporučení na hudební vydavatelství a promo podpora. (red) 

Poslat nový komentář