Hudební festival Keltská noc startuje. Příznivce čeká řada novinek.

Hudební festival Keltská noc startuje. Příznivce čeká řada novinek.
ilustrační foto

Dvoudenní festival startuje dnes, 26. července v kempu Žralok v Plumlově. Dvanáctý ročník nabídne řadu novinek a souborů, které budou na programu zcela poprvé.

„Zahraje nám písničkář J.EOIN, který kdysi vystupoval  se slavnými irskými Clannad. Lidé si vyslechnou skupiny Cheers!, Curlies, Goblin a Clamortis. Z Dánska dorazí také TRADISH. Velkým překvapením bude Pepa Janíček, bývalý člen skupiny The Plastis People of The Universe,“ láká k návštěvě organizátor festivalu Tom Somr. Na každoroční Keltskou noc dorazí také osvědčené stálice.

„Přijede skupina SLIOTAR z irského Dublinu. Chybět nebude třeba Tomáš Kočko, Hakka Muggies a Vintage Wine. Dále uvidíme a uslyšíme uskupení Bran, Happy to meet nebo třeba  Poitín,“ říká Somr s tím, že hudbu doplní také jiná produkce.

„Návštěvníci si užijí třeba hru ohňů v tradiční ohňové show. Chybět nebude ani čarodějnice se svými kouzly, k vidění budou i stará řemesla. Jde o hodně širokou nabídku a já mohu udělat jediné – pozvat všechny do kempu Žralok do Plumlova.“ (red)

Program na webových stránkách festivalu: http://www.keltska-noc.cz/program.html

Ilustrační foto: Keltská noc

Poslat nový komentář