Kulturní komise o holi!

Kulturní komise o holi!
Kulturní komise na Hloučeli

Tedy nikoli žebrácké, ale nordic walkingové, samozřejmě. 

Členové kulturní komise  se totiž rozhodli podpořit akci Zdravého města Prostějov a vyšli si s cvičitelkou Lenkou Sehnalovou. Připojili se tak k téměř tisícovce Prostějovanů, kteří její lekce severské chůze v posledních dvou letech absolvovali.

 

„Všichni o tom mluvili, mám pocit, že chůze s holemi je strašně moderní. Tak jsme si řekli, že spojíme užitečné s prospěšným a příští jednání komise uděláme v občerstvení u Abrhámka na Hloučele. A dojdeme tam s holemi,“ vysvětlila předsedkyně kulturní komise Milada Sokolová. Dvě účastnice již měly s nordic walkingem zkušenosti, ostatní si hole vyzkoušely poprvé. „Bylo to příjemné a cesta rychle utekla, vůbec bych neřekla, že jsme ušly skoro tři kilometry,“  řekla Denisa Krestová, která uvažuje o koupi vlastních holí.

 

Pokud jste získali dojem, že kulturní komisi města Prostějova tvoří samé ženy, tak jste na omylu. Jsou v ní i čyři muži. Jenže se vymluvili. Takže i v tomto případě platilo, že když dojde na lámání chleba, je to vždycky na nás, na ženských!

(ok)

Poslat nový komentář