Víme první: do Prostějova míří KFC!

Víme první: do Prostějova míří KFC!
ilustrační foto www.themuslimweekly.com

Dlouho očekávaná tajenka, zda do města zavítá některý ze světových řetězců rychlého občerstvení je vyřešena! Stejně tak je již jasné, zda to bude MacDonald nebo KFC.

Prostějovské novinky pro své čtenáře jako první médium zjistily, že v Prostějově bude v nejbližší době otevřena restaurace společnosti Kentucky Fried Chicken (KFC). Prostějované si tedy zatím nepochutnají na BigMacu od McDolnald, ale budou moci přímo ve městě ochutnat proslavené smažené kuře od plukovníka Sanderse z Kentucky. A minimálně podle facebooku se zdá, že KFC máme na Hané radši, protože skupina "Chceme v Prostějově KFC" (zde) má na webu 833 příznivců, zatímco fanoušků velkého "M" v podobné skupině najdeme jen 53 (zde). Až třetí je v pomyslném žebříčku komunita fanoušků, kteří si přejí v Prostějově otevřít "kávový" řetězec Strarbucks (zde).

Anketa PvN mezi Prostějovany ovšem ukazuje, že KFC s McDonaldem má ale zhruba stejně příznivců. Čtenář Josef nám k tomu řekl:"KFC má jednoznačně lepší chuť!" Naopak Pavel je přesvědčený, že "Big Mac je jen jeden."  

 

Už nabírají lidi

A jak jsme to zjistili? Přestože zatím nebyla informace o otevření KFC v Prostějově oficiálně zveřejněna, podařilo se nám na jednom z webů nabízejících práci objevit, že společnost Amrest, která KFC provozuje, již shání pro prostějovskou provoznu zaměstnance. Pokud se chcete o práci v KFC zajímat, můžete se podívat, jaké pozice chce KFC obsadit (zde).

 

Vedle OBI?

Ze zveřejněných inzerátů zatím není jasné, kde restaurace bude. Městem se však již dlouho nesou spekulace, že jeden z velkých řetězců s rychlým občerstvení otevře pobočku vedle nově budované restaurace v areálu u prostějovského OBI. Nyní se tedy  zdá, že právě tam vyrostě první prostějovské KFC.  

Komentáře

Už před dvěma týdny jsem viděl, že hledají vedoucího pobočky do Prostějova. Takže žádná novinka...

Poslat nový komentář