První léčivá pyramida v Prostějově, kdo nevěří, ať tam běží…

První léčivá pyramida v Prostějově, kdo nevěří, ať tam běží…
ilustrační foto

V centru města se objevila takzvaná léčivá pyramida. Její energetické účinky mají údajně pomáhat našemu zdraví. Nad tím jestli skutečně mohou odbourat potíže, můžeme polemizovat. Smysl tohoto zařízení přiblížil autor pyramidy, Vladimír Böhm.

Takzvaná pyramidální energie je známá od časů starých Egypťanů. Odborníci ji postupně zkoumají a co se o ní doposud ví je to, že má harmonizovat energetický stav člověka.

„Pokud je zdravotní problém, půlhodinový pobyt v pyramidě člověka energeticky harmonizuje. To, co je poškozeno se pomalu vrací do původního stavu,“ říká o údajných účincích autor čtyřmetrové stavby Vladimír Böhm.

Celá věc poněkud zavání tajemnem, můžete uvést nějaké příklady, kde mají tyto účinky pomáhat nebo už dokonce pomohly?

Mohu uvést vodu. Bez vody není života a její kvalita má velký význam. Mnoho nápojů ovšem má negativní energii. Voda ošetřená v pyramidě do své molekulární struktury vloží pozitivní energii a zbaví se všech negativních příměsí. Stává se vlastně léčivou a my tak detoxikujeme organismus. S malou pyramidou je nejvhodnější detoxikovat vodu v půl litrových lahvích. Tento typ energie také vycítí například zvířata, která ji velmi dobře přijímají. Úspěchy například sklidila velká pyramida v chovu dostihových koní žokeje Josefa Váni.

Proč jste pyramidu vůbec postavil?

Zajímám se o zdravý životní styl. Dříve než člověk onemocní, problém se energeticky objeví na jeho těle. Z tohoto důvodu jsem pyramidu stavěl. Je přímo v centru Prostějova a kdo má zájem, může její účinky bezplatně vyzkoušet. Nikomu nic nevnucuji, nejde o komerční charakter celé věci. Záleží na každém jednotlivci, jak se k této možnosti postaví. Více informací lidé najdou na webových stránkách: http://vladimirbohm.cz/ (kaa)

Ilustrační foto: lecivepyramidy.cz

 

Poslat nový komentář