Drogerie TETA - jsme tu pro Vás

Drogerie TETA - jsme tu pro Vás
ilustrační foto

Drogerie TETA je známou a zavedenou drogerií, oblíbenou svými zákazníky, kterým poskytuje široký sortiment zboží a spousty výhod, zvláště členům TETA KLUBU: Pravidelné klubové akce a slevy 3, 4 a 5 %, stálou slevu na veškeré mimoletákové zboží či možnost odebírat leták na e-mail.

Široký sortiment drogerie a kosmetiky

U nás najdete široký sortiment drogerie, kosmetiky i parfumérie. Samozřejmostí jsou značkové výrobky a všechny novinky z uvedených oblastí. Prodáváme tradiční české výrobky a jen u nás najdete to, co jinde marně sháníte (líh, síru a další tradiční výrobky). Není výjimkou, že se v prodejnách TETA setkáte s nabídkou technického sortimentu barev a laků. 

TETA - je blízko Vašeho domova

Naším cílem je, aby každá rodina v České republice měla svou oblíbenou TETU ve svém městě. To proto, abyste si výhodně nakoupili a pohodlně vybrali ze širokého sortimentu a přitom jste si ušetřili čas i finanční prostředky. Přijďte do nejbližší TETY a přesvědčte se, že pro výhodný nákup nemusíte do vzdálených hypermarketů.

Výhodné ceny

V pohodlí a blízkosti Vašeho domova Vám poskytujeme výhodné ceny a při tom množství letákových akcí, které jsou cenově srovnatelné s těmi hypermarketovými. Prostřednictvím věrnostního programu TETA KLUB nabízíme našim zákazníkům další výrazné výhody finanční i nefinanční povahy. Kromě profitu z výborných cen také ušetříte svůj čas a peníze za dopravu do vzdálenějších prodejen. Tím se pro Vás nákup v TETA drogerii stává nejvýhodnějším.

Kde nás v Prostějově najdete:

nám. T. G. Masaryka 199/22

Pernštýnské náměstí 183/4

Plumlovská, pasáž Hloučela

Kontakty:

www.tetadrogerie.cz

Provozní doba:

Pondělí až pátek 8.00 - 18.00 hodin

Sobota 8.00 - 12.00 hodin

Přijďte si vybrat z našeho sortimentu vánoční dárek svým blízkým. Těšíme se na vás.

(PR)

 

Poslat nový komentář