Silvestrovské perličky klientů České pojišťovny

Silvestrovské perličky klientů České pojišťovny
ilustrační foto
Další fotky: 
Silvestrovské perličky klientů České pojišťovny
Silvestrovské perličky klientů České pojišťovny

 

Jako každý rok přinášíme několik humorných příběhů a hlášení, která letos zaznamenali pracovníci České pojišťovny. Mnohdy se jedná o téměř neuvěřitelné historky.

Hlášení

•    Klientka: „Popálila jsem se při pečení cukroví na předloktí pravé dolní končetiny.“ •    Klient: „Při pádu jsem si poranil čelo na hlavě.“ •    Klientka: „Úrazové pojištění nepotřebuji, protože jsem nesmrtelna teta“.  

Popis hlášení klienta vztahující se k dopravní nehodě:

Uveďte majitele a číslo účtu pro zaslání pojistného plnění. Servis Zavinil řidič pojištěného vozidla dopravní nehodu? Plně Rozsah poškození vozidla. Nic Souhlasíte s tím, že řidič zavinil dopravní nehodu? Vůbec Uveďte komentář k míře zavinění (důvod). V životě jsem v Berouně nebyl Považujete nárok poškozeného za oprávněný? Ne Požádal Vás poškozený o náhradu škody? Ne

Dovolená na stojáka Na zájezd do Latinské Ameriky bude ještě dlouho vzpomínat mladý muž z jižní Moravy. Na začátku své vysněné dovolené byl na výletě napaden toulavým psem, který se mu zakousl do zadní části těla. Podezření na vzteklinu se naštěstí neprokázalo, takže cestovatelův život nebyl ohrožen. Mladý muž však, vzhledem k tomu, že kousnutí bylo poměrně hluboké a velmi bolestivé, strávil zbytek své dovolené ve stoje či vleže na břiše.

Vůně peněz Kuriózní škoda, ve které sehrál hlavní roli tříletý bígl Andy, se přihodila v jedné malé hospůdce. Pojištěný a poškozený spolu seděli u jednoho stolu. Když se poškozený chystal zaplatit útratu, položil na stůl pětisetkorunovou a stokorunovou bankovku. V tu chvíli ovšem vystartoval Andy a peníze hbitě spořádal. Pětisetkorunovou bankovku se ještě podařilo z jeho tlamy vyndat a její část byla tedy zachráněna a předložena mobilnímu technikovi při prohlídce. Horší už to bylo se stokorunou, kterou pes sežral celou…

Intimní úrazy Úrazy se nevyhýbají ani intimní partiím. V ohrožení jsou především muži, 89 % všech nahlášených intimních úrazů totiž připadá právě na ně. Nejčastěji muži hlásí poranění z kolektivních her, a to úder míčem nebo pukem nebo kopnutí protihráčem a dokonce i spoluhráčem. Ženy se nejčastěji zraní při jízdě na kole. Najde se však i celá řada neobvyklých úrazů, které způsobí velmi bolestivá poranění mužských i ženských choulostivých partií, jako jsou například kopnutí býkem, kopnutí bruslí, pád na tyč od klepadla, pád na dětskou kolébku, úder deskou při řezání na cirkulárce nebo přiskřípnutí penisu prkénkem od toalety.

Realita versus emoce Klientka po dopravní nehodě poslala České pojišťovně obrázek s „náčrtem a popisem“ poškození svého vozidla, viz malůvky... (red)

 

 

Poslat nový komentář