Festival kotlíkových gulášů se blíží!

Festival kotlíkových gulášů se blíží!
ilustrační foto plakát

 

Jak PvNovinky informovaly, v souvislosti s pomocí Zdeničce Kotyzové, kterou upoutala na lůžko těžká autohavárie, se bude v Prostějově konat Gulášový festival. Festival se uskuteční 6. června od 13 hodin v Kolářových sadech a pořádá je Okrašlovací spolek Prostějov a majitel Maďarských specialit Jiří Petricius pod záštitou Zdravého města Prostějov.

Gulášových mágů bude zřejmě kolem dvou desítek družstev maximálně po čtyřech členech. Vítězné týmy čekají hodnotné výhry, návštěvníky pak možnost degustovat ze všech uvařených gulášů.

Součástí odpoledne budou i vystoupení prostějovských kapel. „Těšit se můžete na Proměny, Veroniku Vičarovou, Náhodnou sešlost, Dojem, Scarabeus, Divousy a Tak určitě. Tančit budou Just US Slatinice, vystoupí Street Work Out Prostějov,“ přidala informaci Milada Sokolová, předsedkyně Okrašlovacího spolku s tím, že pro děti bude k dispozici skákací hrad a sladkosti. „Pokud bude přát počasí, zájemci se mohou zdarma pokochat v době od 13 do 16 hodin pohledem na slunce pomocí dalekohledů prostějovské hvězdárny,“ dodala.   

Vstupné  na festival je dobrovolné a stejně jako celý výtěžek poputuje na transparentní úřet u KB, který pro Zdeničku založil Okrašlovací spolek města Prostějova. (ber)

 

Poslat nový komentář