Finalistky Miss OK 2018 pózovaly v bikinách

Finalistky Miss OK 2018 pózovaly v bikinách
Foto Miss OK
Další fotky: 
Finalistky Miss OK 2018 pózovaly v bikinách

Devátého března 2018 proběhlo první focení finalistek 5. ročníku Miss OK 2018, na kterém se dívky před objektivem předváděly v krásných plavkách značky BeachBomb. I když první přípravy na focení započaly časně z rána, děvčata si den plný vzrušení řádně užila. O krásnou a profesionální vizáž děvčat se postaralo Studio Face Michaely Pospíšilové a kadeřnický Salon Verto.

Focení, které probíhalo v ateliéru předního olomouckého fotografa Lukáše Navary, a sám Lukáš Navara děvčata také fotil, dopadlo na jedničku. Po celou dobu panovala pozitivní a energická atmosféra. „Focení bylo perfektní. Děkuji všem, co se na focení podíleli. Všechno šlo hladce a holky byly velice šikovné. Byl to krásně zpestřený začátek víkendu,“ podělil se o své dojmy Roman Štěpánek, ředitel soutěže.

Také se rychle blíží jednotlivé krajské galavečery. První v řadě je Zlínský kraj, kde se krajský galavečer bude konat v pátek 6. dubna 2018 v Otrokovické BESEDĚ. O týden později, v pátek 13. dubna 2018, se bude volit vítězka Miss OK Jihomoravského kraje v KC Semilasso v Brně. Krajská semifinálová kola zakončí galavečer v Olomouckém kraji v sobotu 21. dubna 2018 v NH Hotelu Olomouc. Nenechte si tyto události ujít a přijďte prožít příběh opravdových krásek svého kraje! (red)

 

Poslat nový komentář