Pozor! Dopravní omezení v centru města

Pozor! Dopravní omezení v centru města
ilustrační foto
Další fotky: 
Pozor! Dopravní omezení v centru města
Pozor! Dopravní omezení v centru města
Pozor! Dopravní omezení v centru města
Pozor! Dopravní omezení v centru města

Už několikrát jsme informovali o prázdninových dopravních komplikacích, které čekají na motoristy i obyvatele města. Dnes doplňujeme čerstvé zprávy o uzavírkách a změnách v provozu městské hromadné dopravy.

V rámci další etapy budování vodovodu, v ulici Komenského, musí řidiči počítat s komplikacemi v dopravě. V době od 16. července do 9. srpna dojde k omezení provozu v křižovatce ulic Palackého, Poděbradova náměstí a Komenského.

„Výjezd z ulice Komenského bude uzavřen a jednosměrkou bude možné jezdit oběma směry. V ulici Palackého bude úplně uzavřen směr jízdy od ulice Žeranovské až po výjezd z Žižkova náměstí. Opačný směr, od Jiráskova náměstí k ulici Žeranovské zůstává průjezdný,“ informovala dnes mluvčí radnice Jana Gáborová a hned doplnila objízdnou trasu.

„Vozidla odbočí před uzavřeným úsekem silnice II/150 na silnici III/37766 ulicí Žeranovskou, dále po místních komunikacích Drozdovice, Anenská a Anglická na okružní křižovatku se silnici II/150 ulicí Plumlovskou, kde naváží na původní trasu. Vlevo směr Boskovice a Plumlov, vpravo směr centrum,“ vysvětlila Gáborová. Po dobu uzavírky je navíc potřeba počítat se změnami v provozu městské hromadné dopravy.

Linky číslo 1 HŘBITOV a 11 ŽEŠOV

Po dobu uzavírky pojede autobus ve směru na autobusovou stanici od zastávky Brněnská po ulicích Wolkerova - Újezd a dále na Svatoplukovu. Ve směru autobusová stanice se vynechávají zastávky Poděbradovo náměstí, lázně a Vápenice.Jako náhradní zastávka ve směru autobusová stanice je stanovena zastávka Újezd. V opačném směru na hřbitov / Žešov jedou linky 1 a 11 v původní trase.

Linka číslo 4 DOMAMYSLICE

Po dobu uzavírky pojede autobus ve směru na autobusovou stanici od zastávky Žeranovská po ulicích Wolkerova - Újezd a dále na Svatoplukovu. Ve směru autobusová stanice se vynechávají zastávky lázně a Vápenice.Jako náhradní zastávka ve směru autobusová stanice je stanovena zastávka Újezd. V opačném směru do Domamyslic, jede linka 4 v původní trase.

Linka číslo 2 NEMOCNICE

Po dobu uzavírky pojede autobus ve směru do nemocnice od zastávky Brněnská poulicích Žeranovská – Drozdovice – sídliště Svobody – Anglická a dále po ulici Josefa Lady. Ve směru nemocnice se vynechávají zastávky Poděbradovo náměstí, Plumlovská a Plumlovská sídliště (Haná).Jako náhradní zastávky ve směru nemocnice jsou stanoveny zastávky Žeranovská a Drozdovice. V opačném směru na autobusovou stanici jede linka 2 v původní trase.

Linka číslo 21 NEMOCNICE

Po dobu uzavírky pojede autobus ve směru do nemocnice od zastávky Určická po ulicích Drozdovice – sídliště Svobody – Anglická a dále po ulici Josefa Lady. Ve směru nemocnice se vynechávají zastávky rybník, Žeranovská, Plumlovská a Plumlovská sídliště (Haná).Jako náhradní zastávka ve směru nemocnice je stanovena zastávka Drozdovice. V opačném směru na autobusovou stanici jede linka 21 v původní trase.(kaa)

Foto: magistrát

Poslat nový komentář