Kapela DESMOD vydává album MOLEKULY ZVUKU a chystá se do Prostějova!

Kapela DESMOD vydává album MOLEKULY ZVUKU a chystá se do Prostějova!
ilustrační foto plakát

Kapela DESMOD vydává desku s názvem MOLEKULY ZVUKU a vyráží v říjnu na turné po českých městech. Na koncertech zazní jak čerstvé novinky, tak i staré a osvědčené hity této slovenské kapely. Celou tour odstartuje 5. 10. brněnská zastávka a během října se kapela ukáže v dalších sedmi velkých městech. V Prostějově se představí hned 7. října. A čtěte pozorně, čeká vás soutěž o vstupenky! 

Kapela DESMOD vydala své debutové album před sedmnácti lety a očekávaná novinka - album MOLEKULY ZVUKU je již devátou studiovou deskou této slovenské rockové formace. Sedminásobní „Zlatí Slávci“ a také výherci ankety „Osobnosť televiznej obrazovky“ už druhou dekádu pravidelně koncertují jak na svém rodném Slovensku, tak i v České republice.

Předzvěstí nového alba, které vyjde v září, je vydání dvou pilotních singlů nazvaných „Anjel“ a „Chýbanie“, které hned po uvedení pronikly do první pětky v hranosti ve slovenských rádiích. Kapela také oznámila plánované vydání singlu s českou kapelou Jelen s titulem „Plný dom“. Kapela Jelen bude spolu i předskokanem slovenské části turné, kterou DESMOD odehraje ve sportovních halách a poběží současně s českými koncerty. Pro českou část turné si kapela DESMOD vybrala talentovanou partu Levitate z Luhačovic.

DESMOD je slovenská rocková kapela, která vznikla roku 1996 jako metalová formace v Nitře. Název kapely je inspirován latinským názvem upíra obecného Desmodus rotundus. Původní sestava skupiny se rozpadla a v současnosti hraje ve složení: Mario "Kuly" Kollár – zpěv, Jano Škorec – bicí a perkuse, Dušan Minka – baskytara a vokály, Rišo Synčák – kytara, Martin "Redface" Cibulka – klávesy a vokály. (red)

 

 

Poslat nový komentář