Koncert Ortelu si nevyžádal zásah policistů

Koncert Ortelu si nevyžádal zásah policistů
ilustrační foto plakát

V sobotu 9. června 2018 od odpoledne až do nočních hodin proběhlo v okolí Plumlovské přehrady bezpečnostní opatření v souvislosti s konáním koncertu skupiny Ortel.

Koncertu se zúčastnilo přibližně 900 návštěvníků. "V průběhu opatření policisté zjistili pětatřicet dopravních přestupků, z toho pět řidičů pod vlivem alkoholu. Samotný průběh koncertu si nevyžádal žádný zákrok policistů. Jiné narušení veřejného pořádku nebylo zjištěno," uvedl policejní mluvčí František Kořínek. (red)

 

Komentáře

Milý anonyme, vydali jsme tiskovou zprávu policie právě tak, jako vydáváme ty další. Není z dílny redakční, ale policejní. Redakce

Bezpečnostní opatření ke koncertu skupiny Ortel
V sobotu 9. června 2018 od odpoledne až do nočních hodin proběhlo v okolí Plumlovské přehrady bezpečnostní opatření v souvislosti s konáním koncertu skupiny Ortel. Koncertu se zúčastnilo přibližně 900 návštěvníků. V průběhu opatření policisté zjistili 35 dopravních přestupků, z toho 5 řidičů pod vlivem alkoholu. Samotný průběh koncertu si nevyžádal žádný zákrok policistů. Jiné narušení veřejného pořádku nebylo zjištěno.

por. Mgr. František Kořínek

Koncert byl naprosto úžasný, nevím proč píšete takové kraviny že si nevyžádal zákrok policistů.Děláte z Ortela kriminálníka a přitom je to člověk jako my a vlastenec.My tady na Pujmance musíme volat denně policii, aby aspoň v noci řešila noční klid.Přes den kravál, řev , hádky , bitky..a o tom se tady nikde nepíše.

Poslat nový komentář