Konference o elektromobilitě se blíží!

Konference o elektromobilitě se blíží!
ilustrační foto událost FB

Začátkem října v Olomouci proběhne 1. krajská konference o elektromobilitě. 4EVOK bude prvním ročníkem celodenní konference o elektromobilitě v Olomouci, jejíž konání zaštítil Olomoucký kraj. E-mobilita je současným fenoménem v dopravě a stále rychleji se rozšiřuje nejen ve státech západní Evropy. Bude elektromobilita alternativou budoucnosti, která povede k lepším zítřkům?

Konference se uskuteční 4. října 2017 v konferenčním sále ORBIS Bea campusu v Olomouci od 8 do 16 hodin. Fórum je určeno představitelům samospráv, správcům a manažerům komerčních veřejných prostor, nadšencům a podporovatelům moderních a ekologických technologií a v neposlední řadě také laické veřejnosti se zájmem o e-mobilitu.

Konference je rozdělena do dvou bloků – dopolední a odpolední, kdy dopolední blok je určený především pro představitele veřejné správy a samosprávy, zatímco odpolední blok je určený podnikatelům a široké veřejnosti.

Vystoupí zde přední odborníci z praxe a odborných organizací, například pan Radovan Hasala z Asociace elektromobility a inovativních technologií, pan Mirek Matyáš z Asociace pro elektromobilitu ČR či pan Ing. Ondřej Tomšej z Ministerstva průmyslu a obchodu. Také si nenechte ujít poutavé povídání o stavu elektromobility v ČR a budoucích trendech od pana Ing. Jaromíra Marušince z Asociace elektromobilového průmyslu.

Mimo hlavní program – zajímavé přednášky, se můžete těšit na doprovodný program v podobě ukázek a předváděcích jízd elektromobilů a elektrokola. K vidění budou také nabíjecí stanice pro elektromobily.

Více informací na události: https://www.facebook.com/events/166370690604187/?fref=ts. (red)

 

Poslat nový komentář