Policisté hledají svědka nehody: řidič srazil cyklistu a ujel

Policisté hledají svědka nehody: řidič srazil cyklistu a ujel
ilustrační foto

V neděli osmnáct minut po třinácté hodině došlo ve Vrahovicích k dopravní nehodě mezi neznámým vozidlem a jízdním kolem. Řidič po kolizi nezastavil, najdou se se svědci?

Nehoda se stala ve Vrahovicích, směrem ke křižovatce na obce Kralice na Hané - Dub na Moravě - Prostějov. Dvaatřicetiletý cyklista přijížděl ke křižovatce a začal jej předjíždět blíže neurčený automobil. "Vozidlo při předjíždění zavadilo o levou část řídítek jízdního kola a cyklista i s kolem upadl na zem. Neznámý řidič s vozidlem na místě nehody nezastavil a z místa ujel," popsala nehodu Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR Prostějov.

Cyklista utrpěl lehké zranění, byl odvezen do nemocnice. Doba léčení nebyla dosud stanovena. Ke škodě na jízdním kole nedošlo. Alkohol byl u cyklisty vyloučen dechovou zkouškou. Věc je nadále v šetření. 

"Policisté dopravního inspektorátu Prostějov se  tímto obrací na případné svědky, kteří by mohli sdělit jakékoliv informace vedoucí k řádnému objasnění dopravní nehody, ať se přihlásí na telefonní čísla Dopravního inspektorátu Prostějov: 974 781 580, 974 781 251, kteroukoliv policejní služebnu, případně na bezplatnou telefonní linku 158," vzkázala našim prostřednictvím Irena Urbánková s poděkováním případným svědkům za pomoc při objasnění nehody.

(red)

Místo zločinu: 
Javascript is required to view this map.

Poslat nový komentář