Žádost o pomoc - řidič srazil kočárek a ujel!

Žádost o pomoc - řidič srazil kočárek a ujel!
ilustrační foto

Řidič Škody Forman včera při couvání v centru Prostějova srazil kočárek. Z místa nehody ujel. Policie žádá o pomoc při pátrání po tomto pirátovi.

Chvíle strachu si včera prožila 33letá maminka ročního dítěte. Doposud nezjištěný řidič osobního vozidla Škoda Forman couval s autem na místní komunikaci po ulici Úprkova v Prostějově. Při tomto manévru narazil do kočárku, ve kterém se nacházelo dítě a došlo k jeho převrácení na levý bok. Řidič z místa nehody odjel, aniž by poskytl pomoc. Matka s dítětem ihned odešla do nemocnice, kde bylo zjištěno naštěstí jen lehké zranění dítěte. 

Policisté žádají o pomoc případné svědky této události, ke které došlo kolem 12:00 hodiny na výše jmenované ulici a měli jakékoliv informace vedoucí ke zjištění totožnosti řidiče nebo vozidla, aby kontaktovali prostějovskou policii na tel. čísle 974 781 251 v pracovní době od 07:00 do 15:00 hod. a po pracovní době na čísle 974 781 580.  Poznatky je možné sdělit také na lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně. "Děkujeme za spolupráci," vzkázala Miluše Zajícová, tisková mluvčí Policie ČR.

(red)

Místo zločinu: 
Javascript is required to view this map.

Poslat nový komentář