Okradena za bílého dne

Okradena za bílého dne
ilustrační foto

Dnešní lapkové si nevybírají ani místo, a je jim i jedno, ve kterou denní dobu svůj čin provedou. O tom se včera v poledne přesvědčila i sedmdesátiletá žena, která procházela po chodníku na ulici Bulharská v Prostějově.

Před polednem kolem nic netušící ženy projížděl šestnáctiletý mladík na kole. Z krku ženy strhl z krku zlatý řetízek, a jak spěchal, tak ji natrhl i halenku, kterou měla žena na sobě. Ženě byla způsobená škoda v celkové výši 2500 Kč. Okradená uvedla, že se jednalo o mladíka ve věku kolem šestnácti let, štíhlé, asi 180 cm vysoké postavy. Na sobě měl červené šortky a bílé tričko. Policie případ šetří pro trestný čin krádeže.

Další případ, který policie vyšetřuje je krádež kabeláže z novostavby na ulici Fanderlíkova v Prostějově. Mezi čtvrtkem a včerejším dnem neznámý pachatel násilně přerušil instalovanou elektrickou kabeláž v podzemní garáži novostavby. Vylomil dveře do místnosti rozvodny a tam ukradl další uskladněné elektrické kabely o celkové délce 175 m a lisovací kleště na spojky. Škoda byla předběžně odhadnuta na 62 000 Kč. Případ policie šetří pro trestný čin krádeže.

(pž)

Poslat nový komentář