Škodovka vjela pod vlak

Škodovka vjela pod vlak
zdroj: HZS OLK

Osobní auto svedlo včera odpoledne nerovný boj s vlakem na trati z Prostějově do Kostelce na Hané na přejezdu u obce Smržice na Prostějovsku. Dopravní nehoda si naštěstí nevyžádala žádné zranění.

 

Na přejezdu zasahovaly tři jednotky hasičů. "Tísňová linka Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje přijala v pátek 19. října 2012 v 14:37 hodin hlášení o železniční dopravní nehodě, která se stala na železniční trati z Prostějova do Kostelce na Hané na přejezdu u obce Smržice," informuje tisková mluvčí krajských hasičů Vladimíra Hacsiková s tím, že na místo vyrazili profesionální hasiči z Prostějova, hasiči Správy železniční dopravní cesty a dobrovolní hasiči z Kostelce na Hané.

 

"Po příjezdu k události hasiči zjistili, že došlo k nehodě osobního vozidla a osobního vlaku. Při nehodě nebyl nikdo zraněn," popisuje mluvčí. Při střetu se podle hasičů osobnímu vozidlu roztrhl chladič a vytekla z něj kapalina. Místo události si převzala jednotka drážních hasičů a profesionální i dobrovolní hasiči se vrátili zpět na své základny. Příčina nehody je v současné chvíli v šetření.(bat) 

 

Poslat nový komentář