Cyklista si spletl směr, nálezce si přivlastnil cizí peníze

Cyklista si spletl směr, nálezce si přivlastnil cizí peníze
ilustrační foto

Nepoctivý nálezce

Prostějov (bat) Peněženku s penězi, osobními doklady i platební kartou našel někdo z pátku na sobotu v jednom z barů na Jungmannově ulici v Prostějově. Nebylo by na tom nic divného, kdyby si ji ovšem zloděj nenechal. Způsobil tak škodu ve výši 2 640 korun a nyní mu hrozí až dva roky za mřížemi.

 

Zloděj odčerpal naftu

Rozstání (bat) Celkem 520 litrů motorové nafty odčerpal z odstavené techniky zloděj minulý týden v areálu firmy v obci Rozstání, kam vnikl přes poškozený plot. Firmě tak způsobil škodu 29 tisíc korun. Hrozí mu až dva roky za mřížemi.

 

Přes zákaz řídila

Biskupice (bat) Bez řidičáku usedla za volant řidička osobního vozidla, kterou v sobotu kontrolovala policejní hlídka v obci Biskupice na Prostějovsku. Žena nesmí řídit jeden rok, přesto si za volant sedla, nyní jí hrozí až tři roky za mřížemi.

 

Cyklista vjel pod auto

Prostějov (bat) Přímo pod kola projíždějícího auta vjel včera kolem šesté hodiny večer cyklista, který projížděl ulicí Pod Kosířem v Prostějově směrem od křižovatky s ulicí Martinákova. Nedaleko železničního přejezdu vyjel do opačného jízdního pruhu kde se střetl s projíždějícím autem. Cyklista utrpěl lehká zranění v obličeji, lékařskou pomoc i testy na alkohol však odmítl. Řidič auta nic nenadýchal. Škoda na vozidle byla předběžně vyčíslena na 5 tisíc korun, policie nehodu stále šetří.

Poslat nový komentář