Lup si nachystal do igelitek, ty mu však odnesli policisté

Lup si nachystal do igelitek, ty mu však odnesli policisté
ilustrační foto

Olšany (bat) Na cigarety a sladkosti zřejmě dostal chuť včera v ranních hodinách zloděj, který se vloupal do prodejny s potravinami v Olšanech. Všechny ukradené věci si chystal do připravených igelitek, než je však stačil odnést, překvapila ho policejní hlídka.

"Kolem půl druhé ráno došlo ke vloupání do jedné z firem v Olšanech u Prostějova. Lapka vypáčil okno a vnikl do skladu. Ve své nekalé činnosti pokračoval dál. Poškodil další dveře i se zámkem, jen aby se dostal do dalšího objektu," popisuje policejní tisková mluvčí Irena Urbánková. 

 

Zloděj se totiž chtěl dostat do prodejny s potravinami. Kromě prodejny pak kradl také ve skladu a kanceláři, odkud si odnesl vše, co se mu líbilo. "Lup si nachystal do igelitových tašek a  igelitových pytlů. V nich pak uvízlo několik kusů cukrovinek a několik kartonů cigaret různých značek. Odnést ukradené věci však již nestačil. Přímo na místě byl totiž zadržen policejní hlídkou," doplňuje Urbánková.

 

Strážníci zjistili, že jde o dvaačtyřicetiletého muže z Olomoucka. V jeho taškách a pytlích našli 20 kusů sladkostí a 146 kartonů cigaret celkem za 143 tisíc korun. Nepoškozené zboží pak policisté vrátili majiteli firmy. Zloději teď hrozí vězení trvající od jednoho roku do pěti let.

Poslat nový komentář