Lupič s červeným dámským kolem? Máme fotky!

Lupič s červeným dámským kolem? Máme fotky!
foto PČR
Další fotky: 
Lupič s červeným dámským kolem? Máme fotky!
Lupič s červeným dámským kolem? Máme fotky!

 

Prostějov (bat) Policie nadále pátrá po lupiči, který v pondělí maskovaný a s nožem v ruce přepadl prodejnu na Západní ulici v Prostějově (psali jsme zde). Z místa si odnesl finanční hotovost ve výši 15 tisíc korun. Policie má nyní nové důkazy, zveřejnila fotografie z místa činu.

Lupič z místa činu odjel na červeném dámském kole. Také proto případ nápadně připomíná loupež z konce října, při které maskovaný zloděj vykradl poštu v Klenovivích na Hané. Z místa tehdy odjel rovněž na červením dámském kole.  Zda spolu oba případy souvisí však policie kvůli probíhajícímu vyšetřování nechce sdělit. 

 

Policie žádá možné svědky pondělní loupeže, aby se přihlásili."Jednalo se o muže ve věku kolem 30 let, vysokého asi 175 cm, podsadité postavy se širokými rameny, vzpřímeného postoje. Obličej měl hranatého tvaru s výraznou bradou. Mluvil spisovně, bez jakéhokoliv nářečí, hlas měl klidný a hluboký. Na sobě měl zelený kabát s kapucí dlouhý do půli stehen, zapnutý na zip; černé kalhoty, na rukou měl rukavice. Kapuci měl nasazenou na hlavě, obličej měl maskovaný silonovou punčochou hnědé barvy. V levé ruce držel nůž s černou plastovou rukojetí a lesklou čepelí v délce 20 – 30 cm. Před prodejnou měl připraveno dámské jízdní kolo červené barvy, na které nasedl a ujel," popisuje pachatele policejní tisková mluvčí Irena Urbánková a dodává, že případní svědci se mohou obrátit na telefon 974 781 336 – SKPV Prostějov, nejbližší policejní služebně nebo na bezplatnou telefonní linku 158.

 

Poslat nový komentář