Poškodili zaparkovaná vzidla a zmísta nehody ujeli

Ilustrační foto
ilustrační foto

Prostějov – Policisté řeší za tento týden hned tři dopravní nehody, od kterých pachatelé ujeli.

Přijít k zaparkovanému vozidlu a zjistit, že je nabourané netouží nikdo. Takovou situaci řešili tento týden majitelé osobních vozů Citröen a VW Passat.

Ve středu došlo k dopravní nehodě na parkovišti na ulici Dolní v Prostějově, kde neznámý řidič s blíže neurčeným vozidlem narazil do zaparkovaného vozidla Citröen a z místa nehody ujel. Na vozidle způsobil škodu za třicet tisíc korun. Stejný scénář měla nehoda, která se stala ve večerních hodinách tentýž den na ulici Plumlovská v Prostějově. Opět neznámý řidič s blíže neurčeným vozidlem narazil do zaparkovaného vozidla VW Passat a z místa nehody ujel. Svou jízdou způsobil na Passatu škodu za pětadvacet tisíc korun.

Třetí podobný případ se stal v úterý 15. ledna po sedmé hodině večer. V obci Vřesovice na silnici III. třídy narazil řidič s osobním vozidlem Škoda Felicia do zaparkovaného nákladního vozidla tovární značky Iveco. O necelých dvěstě metrů dál od místa nehody řidič Felicie své auto odstavil a místo i vůz opustil. Řidič nákladního vozidla nebyl zraněný a dechová zkouška byla negativní. Jestli došlo ke zranění řidiče Felicie nebo zda byl pod vlivem alkoholu Policie nemohla z uvedených důvodů zjistit. Hmotná škoda na vozidlech byla vyčíslena na třicet tisíc korun. Po všech třech řidičích, kteří místa nehod opustili, policisté pátrají.

(red)

 

Poslat nový komentář