Na Brněnské bourala dvě osobní auta

Na Brněnské bourala dvě osobní auta
ilustrační foto
Další fotky: 
Na Brněnské bourala dvě osobní auta

V sobotu kolem jedenácté hodiny dopoledne došlo v Brněnské ulici v Prostějově k dopravní nehodě, která si vyžádala těžké zranění.

 

„V uvedeném úseku došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Z dosavadního šetření vyplývá, že ze zatím nezjištěných příčin vozidlo Dacia, které řídil 77letý řidič, vjelo do protisměru a střetlo se s protijedoucím vozidlem VW Golf, které řídil 50 letý řidič. Dacia byla po střetu odražena na travnatý porost u chodníku, poblíž cyklostezce. VW Golf zůstal po nárazu zaklíněn zadní částí v silniční příkopě,“ popsala nehodu policejní mluvčí Irena Urbánková.

Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění řidiče z vozidla Dacia, který byl sanitním vozem transportován do prostějovské nemocnice. Přesná doba léčení nebyla zatím stanovena. „Lehce zraněna byla zraněna 49letá spolujezdkyně z VW Golfu, ale ta byla po prvotním ošetření propuštěna z nemocnice. U řidiče VW Golfu byla dechová zkouška negativní, u řidiče Dacie, vzhledem k jeho zranění, byl nařízen odběr krve v nemocnici,“ dodala Irena Urbánková.

Hmotná škoda byla vyčíslena na 138 tisíc korun. Okolnosti nehody, míra zavinění a příčina jsou předmětem dalšího policejního šetření.

(red)

 

Poslat nový komentář