Policie prosí o pomoc! Viděli jste tohoto postiženého mladíka?

Policie prosí o pomoc! Viděli jste tohoto postiženého mladíka?
ilustrační foto Policie ČR

 

Policie ČR  Prostějov pátrá po pohřešovaném muži, kterým je Aleš Spurný, narozený v roce 1983, bytem trvale Víceměřice, okres Prostějov.

Irena Urábnková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Olomouckého kraje popisuje pohřešovaného muže takto: "Pohřešovaný muž je zdánlivého stáří kolem 20 let. Je vysoký kolem 160 – 165 cm, silnější postavy. Oči i vlasy má hnědé a nakrátko ostříhané – tzv. účes „ na ježka“. Naposledy byl viděn 7.8.2013 kolem 15:30 hodin při odchodu z ústavu pro mentálně a tělesně postižené, jehož je klientem. Od té doby o sobě nepodal žádnou  zprávu".

Při odchodu měl mít na sobě kraťasy  modré nebo bílé barvy. "Pohřešovaný muž při chůzi kulhá a napadá na pravou nohu. Chodidlo pravé nohy má stočené dovnitř. Pravou horní končetinu má v loktu ohnutou, viditelně deformovanou a stále ji drží u těla", dodala k popisu Urbánková.

 

Prostějovští policisté přivítají jakoukoliv informaci o pohybu, pobytu nebo výskytu pohřešovaného muže. Občané je mohou sdělit na telefonní linku 974 781 721,  případně kdykoliv na bezplatnou telefonní linku 158.

 

 

 

Poslat nový komentář