Policie hledá ženu. Znáte ji?

Policie hledá ženu. Znáte ji?
Foto PČR
Další fotky: 
Policie hledá ženu. Znáte ji?

Policisté územního odboru Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při ztotožnění neznámé ženy, která se pokusila prostřednictvím jednoho z olomouckých bankomatů vybrat peníze pomocí odcizené platební karty.

Ke krádeži došlo 9. 5. 2017 v jedné z olomouckých prodejen, kdy zatím neznámý pachatel odcizil z volně přístupné šatny kabelku s celým obsahem. V ní byla i peněženka s penězi, osobními doklady a platebními kartami. Na jednu z nich se zatím neznámá žena krátce po krádeži pokusila vybrat peníze v Olomouci. Policisté případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Z bankomatu se podařilo získat fotografie neznámé ženy, která se pokusila na odcizenou platební kartu vybrat peníze.

"Pokud by někdo z občanů ženu z přiložených fotografií poznal nebo by disponoval informacemi, které by vedly k jejímu ztotožnění, ať kontaktuje policisty obvodního oddělení Olomouc 1 buď osobně nebo telefonicky na adrese Sokolská 52, Olomouc, tel. 974 766 651 nebo kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. (red)

Poslat nový komentář