Z náklaďáku spadly tyče. Na kruháči

Z náklaďáku spadly tyče. Na kruháči
ilustrační foto
Další fotky: 
Z náklaďáku spadly tyče. Na kruháči

Z nákladního vozu se dnes krátce po čtvrt na osm ráno uvolnil náklad. Stalo se tak na kruhové křižovatce v Petrském náměstí v Prostějově. Železné tyče naštěstí nikoho nezranily. 

Dnes v 7:16 hodin došlo v okružní křižovatce na Petrském náměstí v Prostějově k vysypání části nákladu ocelových tyčí. Přibližně 80 kusů ocelových tyčí o hmotnosti 80 kilogramů se z návěsu nákladního automobilu značky Iveco vysypalo na komunikaci. Při tom došlo k poškození vozovky a dvou obrubníků. Ke zranění osob ani ke škodě na vozidle při dopravní nehodě nedošlo

„V této chvíli je náklad odklizen z komunikace a ta je plně průjezdná. Řidič čeká na náhradní vůz kam se budou tyče překládat," sdělil PvNovinkám policejní mluvčí František Kořínek. Podle prvotních informací vznikla škoda pouze na komunikaci, a to ve výši 5 tisíc korun. Alkohol u řidiče policisté vyloučili provedením dechové zkoušky. Jeho přestupek – nezajištění nákladu – vyřešili na místě, uložením pokuty ve výši 2 tisíce korun.

Po dobu šetření a odklízení tyčí z komunikace byl provoz v místě usměrňován policisty. Nyní je vysypaný náklad odklizen mimo komunikaci a provoz je bez omezení. Během dopoledne by měly být tyče naloženy na náhradní automobil. Během nakládání lze očekávat krátkodobé omezení dopravy. (ber)

Poslat nový komentář