Na hlavním prostějovském nádraží zemřel muž. Po střetu s vlakem!

Na hlavním prostějovském nádraží zemřel muž. Po střetu s vlakem!
ilustrační foto HZS

Ve čtvrtek ve 20:45 hodin přijali prostějovští policisté  oznámení, že na hlavním vlakovém nádraží v Prostějově došlo ke střetu osoby s vlakem. Muž na místě podlehl zraněním.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. "I přes veškerou snahu záchranářů se život zraněného jednapadesátiletého muže nepodařilo zachránit. Podle prvotního šetření měla na tragickou nehodu vliv mužova podnapilost," uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Přesné příčiny a okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření policistů a také pracovníků drážní inspekce. (ber)

Komentáře

Prostějovské nádraží je vysoce nebezpečné pro všechny cestující, natož pro ty, kteří jsou posílení alkoholem. Je div, že podobných tragedií zde není víc. Kdy kdo z prostějovských mocných kdy naposled cestoval vlakem z Prostějova či do Prostějova? I pro mírně tělesně postižené je velice obtížné nastoupit či vystoupit z vlaku a pohybovat se po úzkých nástupištích a míjet se s nastupujícími. Osvětlení nástupišť prakticky nulové, v zimě hrůza. Škoda, že I.náměstek paní primátorky je bývalým železničářem. Kdypak on jel naposled z Prostějova vlakem???? Pro vozíčkáře je naprosto nedostupné.... To jsme ve 21. století....

Poslat nový komentář