Policisté stále pátrají po pohřešovaném muži

Policisté stále pátrají po pohřešovaném muži
Foto PČR

Po osmatřicetiletém Janu Kodešovi z okresu Šumperk pátrají policisté a rodina od března letošního roku. Muž je stále pohřešován.

"Muže pohřešují rodinní příslušníci, kteří s ním byli naposledy v kontaktu 12. března v Šumperku. Poté měl být spatřen ještě 16. března na Hlavní třídě v Šumperku, kdy měl jít od hotelu Grand směrem do centra města. V té době měl na sobě oblečenou reflexní bundu oranžové barvy a na zádech nesl velký batoh (krosnu). Od té doby je nekontaktní a nepodal o sobě žádnou zprávu," uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Pohřešovaný muž je hubené postavy, vysoký 180 cm. Má krátce střižené vlasy světle hnědé (plavé) barvy, zelené oči a krátký plnovous. Nápadným znakem by mohla být patrná deformace horního rtu.

"Prosíme občany, kteří pohřešovaného muže viděli, nebo mají jakoukoliv informaci o jeho současném pobytu, aby policisty vyrozuměli na nejbližší policejní služebně, nebo zavolali na bezplatnou linku 158. Dosavadní šetření k pohřešovanému muži bohužel nepřineslo žádný nový poznatek," dodala Vybíhalová. (red)

Poslat nový komentář