Mladou ženu zmlátila na Silvestra cikánka

Mladou ženu zmlátila na Silvestra cikánka
ilustrační foto internet

 

Další z incidentů, ve kterém hrálo roli cikánské etnikum, se odehrál na Silvestra krátce před dvacátou hodinou u cukrárny Aida v Prostějově. Asi třicetiletá cikánka napadla po slovní potyčce mladou ženu. „Zaskočila mě absolutní lhostejnost kolemjdoucích,“ řekla PvNovinkám napadená žena.

„Stála jsem u cukrárny a čekala na kamarádku, se kterou jsem se chtěla jít podívat na ohňostroj. Šla kolem skupina cikánů, tři muži a žena, zhruba ve věku kolem třiceti let. Žena se na mě osopila, co čumím. Odpověděla jsem jí, ať si mě nevšímá a pokračuje a otočila se k ní zády,“ popsala začátek incidentu. Vzápětí svého obratu litovala. „Chytila mě za vlasy, strhla na zem a začala do mě kopat a mlátit. Byla jsem tak překvapená, že jsem se ze začátku nezmohla na obranu,“ dodala. Po krátké potyčce, kdy napadená křičela a volala o pomoc, se skupinka vypařila a útočnici vzala sebou. Někdo z kolemjdoucích alespoň zavolal policii. „Hlídka přijela a příslušníci mi vysvětlili, že na náměstí bude spousta lidí a hledat útočníky je celkem marné. Ptali se mě, jestli mi něco je a zda mi něco ukradli. Odpověděla jsem, že ne, a pak nějak vyplynulo, že nemá cenu to sepisovat,“ konstatovala dívka, která o útočnici ví jen to, že na sobě měla růžové kalhoty a se svými společníky pravděpodobně přišla od nádraží. „Jak jsem zjistila, žádná kamera místo potyčky nemonitoruje, skupinu ale mohly zachytit kamery právě ve Svatoplukově ulici,“ zamyslela se.

Mezi důvody, proč nakonec nešla sepsat na policii protokol o napadení, je případ z jejího blízkého okolí. Matčinu přítelkyni a její děti napadla v jejich vlastním domě cikánka. Pobily se, přítelkyně ji vyhodila na ulici a pokládala to za ukončené. Jela na nákup a doma ji čekalo překvapení – cikánka celý případ obrátila a poslala na ni kvůli napadení policisty. Přítelkyně prošla několika výslechy a skončila u komise, kam se útočnice vůbec nedostavila. „Bylo jí řečeno, že paní je nezaměstnaná a sociální případ, takže by pokuta stejně nic neřešila. Myslím, že v mém případě by to bylo úplně stejné, byl by to jen můj ztracený čas,“ dodala dívka.

Největším zklamáním pro ni bylo chování kolemjdoucích: „I když kolem proudily davy lidí, mířících na ohňostroj, nikdo mi nepomohl...Nemám tedy ani svědky.“ (ber)

 

Totožnost mladé ženy redakce zná, na její přání ji ale nezveřejní.

Komentáře

Díky za inteligentní připomínky. Už jsem se bála, že to vidím jen sama. Novinka...příspěvek na kojení a lze proplácet snad i za těhotenství zpětně. Zatím neznám podrobnosti. Pracující jsou nevolníci v tomto státě. Nemám nic proti cikánům, ale mám hodně proti černejm hajzlíkům, kteří hledají kde koho okrást, zmlátit, a jak chodit ždímat sociálku. Ve Zlaté Bráně prodávají Polské toaletky jako parfémy, které mají cenu 50 Kč a způsobují raka. Do lékárny s lístkem a proplatí VŠE sociálka. Nákupy školních potřeb a oblečení,  výlety,  školky ....Také sociálka. Příspěvky na péči nedostane bíla nemohoucí babička, co celý život pracovala, ale černá prokouřená chodící herečka. Je to šikana a moc jim dal stát a EU. Dávají se jim opravené byty, kupují domy. Pustíte se do křížku a máte na krku diskriminaci. ..Kdo koho diskriminuje? Hodnoty nevytváří, ale ničí. A tihle morgoši dělají špatnou reputaci i těm cikánům, kteří chtějí žit aspoň trošku jako lidé. 

Nenapadá mne  nic  lepšího ,než,  pořídit  si LEGÁLNĚ    střelnou zbraň  a  v případě  ohrožení nejen sebe ji  použít.

Který politik udělá pod tímto hnusem černou tlustou čáru a konečně  s tom udělá v této republice pořádek, bude slavnější a milovanější než T.G.Masaryk, to mi věřte.

CIGÁNI DO PLYNU !!!!!!!!!

 

 

 

 

 

To že je určitá sorta ciganu agresivní vůči jiným občanům je všeobecně známo, ale to že okolo chodí lidi a nepomůžou bezbranné holce, tak to je doopravdy hnus. Nejste o moc lepší než cigani když se nedokážete zastat člověka v nouzi....!!

Mého malého syna přepadli krátce po poledni, a to tak, že ho dospělí cigáni zhodili na zem a kopali do něj. A i přesto, že tam bylo více lidí, nikdo se ho nezastal.

 

Ten první komentář napsal cikán s vysokoškolským vzděláním,viz pravopis.Slušný cikán neexistuje jsou lidé parazitující navelkorysém sociálním systému.Omezte rapidně dávky a cigoši jsou zpět na Slovensku!!!

JÁ ZNÁM SPOUSTU SLUŠNÍCH CIGANU ......... A MNOHA ZNICH SE CHOVÁ LÍP NEŽ NAŠI BÍLY PRASÁCI. A TO ŽE SE CHCETE PROTI NÍM SPIKNOUT NENÍ DOBRÝ NÁPAD PROTOŽE ONI SE BOJOVAT NEBOJÍ

 

to je naš problém to je rozdíl nás a ciganú oni sou skupina mi jednotlivci nebylo by na čase využít jejich taktiku zakeřného přepadeni? že by chom začli taky tvořit skupinky lidí a použili jejich taktiku proti nim? :-D

Byl ohňostroj pro děti. ..ne pro dospělé opilé...čtete pozorněji. V růžových kalhotách moc lidí nechodí. ..tak dobrou náladu mají jen agresivní cikáni, kteří umístění rozkazovat na sociálce a vládnout pracujícím. Při troše zájmu by se dali najít. Vždy se policie háje, jak zbytečné to je...a proto to zlo stále větší tu je.Nikdo nás nechrání. Proto se nikdo nezastavil. ..strach je v ulicích. ..přepadení přibývá. ..mají všechno a chtějí více. ..chtějí vládnout. ..a ti pracovití slušní cikáni se za tyhle zrůdy stydí. 

Poslat nový komentář