Pravý Hanácký jarmark v lázních

Pravý Hanácký jarmark v lázních
ilustrační foto

V neděli 12. srpna od devíti hodin odstartuje v lázních Slatinice pravý Hanácký jarmark. Kdo má rád akce takového typu, neměl by si nechat ujít hodovou zábavu v lázeňském prostředí.

Ti, kteří přijedou, se mohou těšit na dobroty z tradiční hanácké kuchyně, ukázky řemesel a hanácké kultury. Co všechno dokáže umělecký kovář, nebo jak se zdobí kraslice. Na hodové zábavě bude živo s dechovou hudbou pana Pavlíčka a cimbálovkou Šumicí. Organizátoři nezapomněli ani na bohatou tombolu o skvělé ceny a ani na prodej keramiky a šperků.

Příjemnou atmosféru zaručí v atriu lázní expozice bonsají.

Historie lázní Slatinic sahá až do 16. století. Lázně Slatinice a.s. jsou léčebné lázně s přírodním pramenem středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku. Blahodárně působí na kloubní chrupavku jako prevence a řešení bolestivých projevů. Doporučují se pro pohybové ústrojí při bolestech zad, páteře a kloubů, při osteoporóze, artróze, po poúrazových či pooperačních stavech.

Procedury lázní si můžete vyzkoušet i vy. Třeba vás zaujmou koupele nebo plynové injekce, rehabilitační cvičení, koupele perličkové, masáže, léčebné cvičení v bazénu, plynové koupele, bahenní zábaly, podvodní masáže, parafínové zábaly, vířivá lázeň, elektroléčba, oxygenoterapie, magnetoterapie a jiné.

(pž)

Poslat nový komentář