Krásná Slovenka Kristina v Prostějově již tento pátek!

Krásná Slovenka Kristina v Prostějově již tento pátek!
ilustrační foto
Další fotky: 
Krásná Slovenka Kristina v Prostějově již tento pátek!

 

Páteční odpoledne se rozezní hlavní prostějovské náměstí živou hudbou. Kapela NOVIOS a následně slovenská zpěvačka Kristina jsou připraveni nadchnout prostějovské náročné publikum.

"Ano, již od čtrnácté hodiny bude v tento pro děti sváteční den hrát kapela NOVIOS, jejich vystoupení skončí po páté, kdy vylosujeme tombolu. Za výtěžek z této tomboly se nakoupí věci potřebné pro malého chlapečka, žijícího v nemocnici, který trpí spánkovou apnoe. Věříme, že lidé přispějí na dobrý účel této akce", sdělil PvNovinkám jeden z pořadatelů Tomáš Lázna.

Charitativní koncert je pořádaný hned dvěma občanskými sdruženími - Pomáháme tancem, o.s. a Okrašlovacím spolkem města Prostějova.

Tyto organizace se rozhodly "spojit" pro dobrou věc, čímž koncert za charitativním účelem bezesporu je. "Kristina, která vystoupí přesně v šest, slíbila do tomboly tričko a CD", pomůže tedy též, což nás těší", uvedla Milada Sokolová z Okrašlovacího spolku.

Oba organizátoři věří v příjemně strávené odpoledne a třešinkou na dortu pro ně budou vybrané finanční prostředky. "Obě organizace se snaží pomáhat, přispívat ke zvýšenému zájmu o kulturu, přírodu i dění obecně, být prospěšné", shrnují jedněmi ústy Lázna se Sokolovou.

V případě nepřízně počasí se akce koná ve Společenském domě, ve stejný čas 14:00 hodin.

Těšíme se!

Poslat nový komentář