Pozvání na super akci do Zámeckého parku v Konici

Pozvání na super akci do Zámeckého parku v Konici
ilustrační foto

Ano, je to tady!!!! V pátek 2. srpna od 20 hodin poprvé zavítá do Zámeckého parku v Konici u Prostějova jedinečná taneční párty STORM WOW NIGHT! Originalita a jedinečnost je naše MOTTO … 

Chceš být originální??? Chceš vyhrát??? DOJDI! ZAPAŘ a VYHRAJ! Ceny v hodnotě 20.000 Kč !Originální luxusní náramky STORM LONDON, hodinky nebo slevový kupon ve výši 30 -50 procent na nákup zboží Klenoty p. Buráň v Arkádě v Prostějově nebo obchod stříbro COLUMBA pí. Holubová v Dukelské bráně 4. A to se vyplatí !

 

Jak již název napovídá, budete soutěžit o LUXUSNÍ zboží od firmy STORM LONDON a slevové kupony dvou prostějovských partnerů. Zároveň pařit na žhavé taneční hity i remixy letošního léta. Celou akcí vás budou provázet výběroví profi DJs , které jsme na tuto jedinečnou party pozvali. Dj Bartender, kterého znáte z různých akcí, vám nasází vaše oblíbené rádiové hity. Jako druhý Dj a moderátor, který vás po dlouhé době pozdraví, hudebně stále aktivní - Václav Kopka a jeho diskotéka.Na této párty vám také představí formou svého moderovaného komerčního vystoupení (Tarabass -Remix Edition) žhavé taneční tipy a taneční remixy pro letošní léto. Můžete také čekat krásné tanečnice, které vás nenechají chvilku vydechnout. Tato párty vám vdechne londýnskou atmosféru i ve formě nápojových specialit a různých druhů whisky.

Takže se máme na co těšit…… Soutěže od Storm London….slevové kupony Klenoty Buráň a stříbro COLUMBA Prostějov…. skvělí Profi Dj’s …..super atmosféra… ….a hlavně VY, kteří na této akci rozhodně nesmíte chybět!!!Pozor!!! Platnost slevových poukazů klenoty Buráň a stříbro Columba je do 15. října 2013!

Londýnská módní značka STORM je známá svými osobitými, moderními hodinkami, šperky i dalšími stylovými módními doplňky. Ať už je váš styl dramaticky nekonveční nebo uhlazeně rafinovaný, hodinky, šperky a doplňky STORM podtrhnou vaši individualitu a osobnost. STORM je světová značka, která se prodává na téměř 50 trzích světa. Je to neřízená střela ve světě módy.

Storm Wow Night - najdeš co hledáš!Jedinečná party plná tanečních pecek!Výběroví profi Djs!Go Go tanečnice!Super atmosféra po celý večer!Za nepříznivého počasí se akce přesouvá do KD Jesenec(red)

Poslat nový komentář