No Name přivedli na náměstí rekordní počet lidí

No Name přivedli na náměstí rekordní počet lidí
ilustrační foto

Poslední prázdninový čtvrtek Prostějov navštívila známá slovenská skupina No Name. Nadšené české publikum skandovalo a zpívalo. Tolik lidí se na náměstí T. G. Masaryka už dlouho nesešlo.

Místo malého pódia vyrostlo tentokrát pod radnicí obrovské pódium, které už hodiny před zahájením slibovalo pořádnou show. Počasí se po prudkém dešti nakonec umoudřilo, a proto už půlhodinu před začátkem koncertu skupiny No Name bylo náměstí zaplněné fanoušky, kteří se sjížděli i ze širokého okolí. Ve chvíli, kdy vystoupení začínalo, zaplnily stovky lidí obrovský prostor až ke kašně. Dostat se k některému ze stánků s občerstvením bylo téměř nemožné, stejně jako se dostat blíž k pódiu.

Koncert proběhl bez viditelných potíží a nálada v publiku byla skvělá. Slovenská skupina zahrála své nejznámější hity, jako například Ďakujem že si, Čím to je, Ženušky, Sľuby, Ty a tvoje sestra, Na na naa a jiné. Zpěvák Igor Timko živě komunikoval a bavil publikum, od kterého si vysloužil jen pozitivní ohlasy. Po celou dobu koncertu fanoušci zpívali společně s kapelou. Jedné z návštěvnic bylo dokonce splněno přání a skupina jí zahrála k narozeninám.

„My vieme, že nechcete, aby sme odišli, pretože sme skvelá skupina, ale pre tentokrát sa už s vami lúči skupina No Name,“ rozloučil se frontman Irog Timko. Návštěvníci Prostějovského léta si nakonec ještě vyžádali přídavek. Koncert skončil chvíli před tři čtvrtě na deset.

V poslední prázdninový den 1. září budou moci zájemci do dvou do čtyř odpoledne navštívit Kolářovy sady u prostějovské hvězdárny, kde proběhnou rytířské turnaje a dobový jarmark.

Text a foto: Barbora Valoušková, studentka SOŠ podnikání a obchodu

 

Poslat nový komentář