Zámek nabídne v pátek opravdové lahůdky!

Zámek nabídne v pátek opravdové lahůdky!
ilustrační foto plakát

Na nádvoří prostějovského zámku se budou tento pátek podávat neobyčejné hudební lahůdky. V rámci páté a zároveň poslední části projektu Tisíc not na zámku vystoupí známý domácí sbor Proměny a dva hostující pěvecké sbory.

"Podtitul této akce zní Hudební setkání. Rádi bychom Prostějovanům představili další přitažlivé rozměry sborového zpěvu, takže jsme se rozhodli finále Tisíce not na zámku pojmout jako sborový minifestival," sděluje sbormistryně Proměn Lenka Dohnalová.
Návštěvníci se mohou těšit na písně různých žánrů od popu přes jazz až k lidovkám, v podání zmíněných Proměn, Komorního sboru Lenky-Dohnalové Mlynářové a smíšeného sboru TapTýda z Loučné nad Desnou. Posledně jmenovaní s sebou dokonce přivezou i doprovodnou kapelu. Proměny a Komorní sbor pak doprovodí Lena Pulchertová a Petr a Roman Mlynářovi.
"A aby nás bylo nejen slyšet, ale také vidět, zajistili jsme na nádvoří i umělé osvětlení," informuje dále jedna z organizátorek Lenka Copková o tom, jakým způsobem bude vyřešeno brzké podzimní stmívání. Vstup na koncert je zdarma, pro pohodlí návštěvníků budou přistaveny lavičky a objednáno je prý i pěkné, i když poněkud chladnější počasí.
Organizátoři i účinkující se na vás budou na zámku těšit v pátek 2. října od 17:30! (red)

Poslat nový komentář