Magdalena Kožená, Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvedou písně Colea Portera

Magdalena Kožená, Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvedou písně Colea Portera
ilustrační foto divadloprostejov.cz

Pojďme si zařádit! neboli Let’s Misbehave! zve Magdalena Kožená, Ondřej Havelka a Melody Makers. Prostějovskému publiku u příležitosti 110. výročí Národního domu nabídne městské divadlo 30. listopadu 2017 v 19 hodin jedinečný koncert. 

Magdalena Kožená nás už dlouho překvapuje a okouzluje originálními projekty, v nichž elegantně a s dechberoucí virtuozitou putuje všemi historickými epochami klasické hudby. Tentokrát však chce českému a slovenskému publiku nabídnout koncertní program, jenž je vskutku nečekaný a v pravém slova smyslu výjimečný. Světoznámá mezzosopranistka se rozhodla na chvíli opustit svět klasické hudby a zakoketovat si s múzami lehkými. Pro svůj výlet do světa klasického amerického muzikálu zvolila autora vskutku oduševnělého a nesmírně vtipného – Cole Portera. Jeho proslulé, jazzem inspirované hity, zazpívá za doprovodu Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, orchestru, jenž představuje světovou špičku v oblasti autentické interpretace jazzu, swingu a taneční hudby 30. a 40. let.

Přijďte si poslechnout slavné melodie Night And Day, I’ve Got You Under My Skin, Love For Sale či Begin To Beguin v podání Magdaleny Kožené, která vás zve slovy: Let’s Misbehave! – Pojďme si zařádit! 

Vstupenky budou v předprodeji od 14. srpna. Cena je 900 nebo 1200 korun. (eze)

Komentáře

Dobrý den, vstupenky na koncert Magdaleny Kožené jsou v prodeji od pondělí 14. srpna, ne od 18. srpna, děkujeme za opravu.
Jana Maršálková, Městské divadlo

Poslat nový komentář