Kdo vyhrál volňásky na Šternberský kopec?

Kdo vyhrál volňásky na Šternberský kopec?
ilustrační foto Šternberský kopec

I letos se uskuteční tradiční letní festival Šternberský kopec. V pořadí již 14. ročník proběhne v sobotu 29. července 2017 v areálu Státního hradu Šternberk. Od 15 hodin se můžete těšit na Desmod, Support Lesbiens, Tublatanku, Stracené Ráj a další.

Program zahájí slovenská rocková skupina Desmod. Na pódiu ji vystřídá talentovaný písničkář Jakub Ondra a dále mladý český hudebník působící pod pseudonymem Thom Artway. Po několika letech na Šternberském kopci opět přivítáme hanáckou formaci Stracené Ráj, mladší generace návštěvníků pak jistě uvítá účast kapely Lake Malawi v čele se sympatickým frontmanem Albertem Černým. Dramaturgii 14. ročníku doplní také Anděly oceněná formace Support Lesbiens. Hlavní hvězdou večerního programu bude legendární slovenská Tublatanka a závěr bude patřit českým poprockovým matadorům – kapele Turbo.

S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o dva volné vstupy na tuto unikátní akci. A kdo si užije krásný den zdarma? Kristýna Trunečková a Marie Procházková. Gratulujeme! (red)

Poslat nový komentář