Kdo získá prestižní kulturní cenu? Navrhněte jména

Kdo získá prestižní kulturní cenu? Navrhněte jména
ilustrační foto

Stejně jako v minulých letech také v roce 2018 bude hejtmanství udělovat Ceny Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury. Nominace mohou lidé zasílat už od 1. do 31. ledna a přímo se tak podílet na tom, kdo si na jaře prestižní ocenění odnese.

„O tom, kdo se stane držitelem cen, rozhodne veřejnost, a to nejen tím, že jednotlivé kandidáty nominuje, ale později také hlasováním prostřednictvím internetu,“ uvedl Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje.

Hejtmanství udělí ceny za mimořádné kulturní aktivity například na poli hudby, literatury nebo divadla. Lidé mohou rozhodnout také o tom, kdo se zařadí do dvorany slávy za celoživotní přínos.

Nominace přijímá úřad na adrese Olomoucký kraj, odbor sportu, kultury a památkové péče, Jeremenkova 40a, Olomouc. Mailem je možné návrhy zaslat na posta@kr-olomoucky.cz, využít lze datovou schránkou IDqiabfmf nebo přijít osobně na krajskou podatelnu.

Podmínky udělování cen najdou zájemci na webových stránkách http://www.kr-olomoucky.cz/kultra-olomouckeho-kraje-cl-100.html. (Zdroj kr-olomoucky.cz)

Poslat nový komentář