Když vám někdo vidí do těla

Když vám někdo vidí do těla
ilustrační foto internet

 

Asi jen málokdo z nás se v životě nesetkal s léčitelem. Leckteří dovedou všechny dostat ze zdravotních potíží  za "pouhou" tisícovku, ale o ty zrovna nejde. Jsou lidé, kteří do vás opravdu vidí. A léčí jen tak, z dobroty srdce.

„Čekala jsem ve frontě na kapra. Najednou cítím takové zvláštní teplo, projíždělo celým mým tělem. A pak slyším -  Nechci vás obtěžovat, bolí vás koleno, že? Za mnou tak pětadvacetiletý kluk. Neurčitě zahučím, že v mém věku je to normální, o nemocech se tedy bavit nechci, vlastně se nechci bavit vůbec,“ popisuje neuvěřitelné setkání paní Dana.  Už v té chvíli jí ale vrtá v hlavě, jak může zhruba pětadvacetiletý mládenec vědět o hojících se vazech v koleně. „No, to pravé oko máte hodně slabé, ptala jste se na operaci? Myslím, že by to nebyl problém,“ dodává vzápětí mladík. „To už jsem se otočila docela vykolejená, brýle totiž nosím jen v autě. Jenže kluk se usmál a povídá, že můžu být ráda, že ty dvě operace štítné žlázy dopadly tak dobře. A to už jsem byla úplně v šoku, protože v roláku a se šálou na krku ty jizvy opravdu vidět nemohl. Tak se ho ptám – jak tohle všechno víte???“

Mladík se zasměje a omlouvá se: „Vím, je to neslušné, ale jak na vás koukám, ani jsem nechtěl a napojil jsem se. ” “Vy jste léčitel? ” dochází paní Daně. „Né, to né, já jsem automechanik, že umím tohle, na to jsem přišel asi před rokem. Měl jsem nehodu, byl jsem nějakej den v umělým spánku a od té doby vidím kolem lidí auru. A umím ji opravit, skoro jako auto,“ smál se mládenec.

Fronta pokročila, paní Dana si odnesla nejen kapra, ale i neuvěřitelný zážitek. „Zázrak se nestal, nevidím dobře, ani koleno se neopravilo. Ale ten mladík do mě viděl,“ dodala.

A co vy, milí čtenáři, máte podobné zkušenosti s léčiteli? (ber)

Poslat nový komentář