Móda pro všechny: Heidi Klum pro Lidl

Móda pro všechny: Heidi Klum pro Lidl
Foto Lidl.cz

Heidi Klum a Lidl společně nabídnou kvalitní módu dostupnou pro každého. Není žádným tajemstvím, že Heidi Klum, německá topmodelka, herečka, moderátorka, módní návrhářka, televizní producentka a příležitostná zpěvačka, je milovnicí módy, návrhářkou a módní ikonou určující trendy. Dosud se však tajilo, že bude aktivně podporovat řetězec Lidl, a to v souvislosti s jeho novou módní kampaní.

Spolupráce má přitom mnohem hlubší rozměr než jen skutečnost, že se modelka stane tváří nové nabídky. Heidi Klum navrhla pro Lidl vlastní kolekci, do které promítla svůj charakteristický styl. Na její exkluzivní uvedení se mohou zákazníci řetězce těšit ještě letos. „Doufám, že se bude má kolekce lidem líbit. Její příprava mě opravdu bavila. Lidl klade stejně jako já velký důraz na výrobky, které jsou kvalitní a za skvělou cenu. Móda by totiž měla být nejen zábavná, ale každý by měl mít i možnost si ji dovolit,“ komentovala Heidi Klum oznámení své spolupráce s Lidlem. 

Zmiňovaná módní kampaň zahájí dlouhodobý projekt s názvem „Lidl Fashion Week“, v rámci kterého Lidl představí svou mezinárodní nabídku oblečení. Bude se konat několikrát do roka ve všech zemích a řetězec během něj vždy nabídne exkluzivní módní kolekci. (Zdroj Lidl.cz)

 

Poslat nový komentář