Vítězové ankety o spokojenosti s magistrátem jsou známi!

Vítězové ankety o spokojenosti s magistrátem jsou známi!
Foto MMP

V říjnu vyhlásil Magistrát města Prostějova anketu, ve které se obyvatelé města mohli vyjádřit k jeho fungování. V týdnu byli z odpovědí vylosováni výherci, na které čekají zajímavé ceny.

Losování se ujali tajemník Magistrátu města Prostějova Lubomír Baláš a Jana Orságová, vedoucí odboru kanceláře tajemníka.

1. cenu, večeři pro dvě osoby v Národním domě v Prostějově v hodnotě 800 korun, získal Oldřich Navrátil, Trávnická, Prostějov

2. cenu, vstupenky pro dvě osoby do primátorské lóže Městského divadla na libovolné představení, získala Olga Svobodová, Polišenského, Prostějov

3. cenu, dárkový koš v hodnotě 500 korun, dostane Věra Hrubá, Kaštyla, Prostějov.

4. cena, pohled z radniční věže s přípitkem při rozsvěcení vánočního stromu, čeká na Miloše Hudečka, Husovo nám., Prostějov.

5.-10. cenu, dvě vstupenky na libovolný film v Metru 70 získal Michal Zbořil, Zuzana Zapletalová z Kralic, Tereza Piňosová Praha, David Zapletal, Kralice, Eva Pluskalová a Ludmila Černochová.

11.- 15. cenu, propagační materiály Prostějova, čekají na Danu Slavotínkovou, Annu Lessyovou, Františka Strouhala, Mojmíra Smýkala a Jaroslava Paráka z Výšovic.

Všechny výherce kontaktuje magistrát. Blahopřejeme! (ber)

Poslat nový komentář