Motorkáři zvou na Prostějovskou vánoční vyjížďku

Motorkáři zvou na Prostějovskou vánoční vyjížďku
ilustrační foto
Další fotky: 
Motorkáři zvou na Prostějovskou vánoční vyjížďku

Vánoce a konec roku 2017 se nezadržitelně blíží a my se připravujeme na oslavy spojené s těmito významnými dny. Kromě pojídání sladkostí, rozbalovaní dárků a nestřídmého pití chystají motoristé v různých koutech republiky akce, které se stávají každoroční tradicí. Prostějovská vánoční moto vyjížďka se koná již počtvrté a těší se stále větší oblibě jak ze strany účastníků, tak ze strany obyvatelstva. 

Sraz účastníků je u Pasáže Anděl v 11.30 hodin. Bude následovat projížďka ulicemi města na náměstí TGM, kde se zapálí svíčky za motorkáře, kteří již nejsou mezi námi.

Večerní čas bude patřit především „plechovkářům“, kteří nás již podeváté potěší osvětlenou spanilou jízdou ulicemi města. K vidění budou nejen kostýmy, ale především vesele nazdobená a vánočně osvětlená vozidla, která se stanou zároveň účastníky soutěže o „nejkrásněji ozdobené vozidlo“. 

V soutěži jsou díky sponzorům hodnotné ceny od vyhlídkového letu vrtulníkem po konzumační poukázky. Jen pro zajímavost, loňského ročníku se zúčastnilo 140 vozidel a v tom letošním se jich očekává mnohem víc. Sraz je na parkovišti u myčky Myje.to v Plumlovské ulici ve 20.30 hodin. (Zdroj dopravni-omezeni.cz)

Komentáře

Před radniční politické hnojiště bych nikdy nejel.

Poslat nový komentář