Exkurze pro studenty středních škol. Ve firmě Mubea

Exkurze pro studenty středních škol. Ve firmě Mubea
Foto firma Mubea

V polovině dubna se v závodě Mubea v Žebráce konala exkurze pro vybrané studenty středních odborných škol spolupracujících s prostějovskou firmou Mubea.

Letos jsme se rozhodli, že odměníme studenty, kteří v rámci spolupráce mají výborné studijní výsledky a přístup k odborné praxi. Ze 140 spolupracujících studentů bylo nakonec vybráno deset. Zajistili jsme pro studenty prohlídku výroby luxusních karbonových dílů pro sportovní a prémiová vozidla. Viděli, jak se vyrábí karbonové sedačky, střechy, přední masky nebo zrcátka do Porsche či Aston Martinu. Po prohlídce výroby následoval oběd a na závěr od nás dostali studenti drobné dárky. O tom, že podobné akce má smysl dělat, svědčí i e-mail, který jsme dostali od maminky jedné z účastnic:

„Velice Vám děkuji, že jste dceři umožnili účast na exkurzi do závodu Mubea v Žebráku. Přijela nadšená a plná zážitků. Exkurze byla velmi motivující pro její studium. Kdyby bylo všem dětem předvedeno, co by mohli v životě dělat, jejich studium by jistě mělo lepší výsledky.“

Doufáme, že se prohlídka výroby líbila všem. Přejeme jim do budoucna hodně dalších úspěchů ve studiu a těšíme se, že se s nimi za pár let potkáme ve firmě. 

Michaela Zahnášová, personální oddělení Mubea

Poslat nový komentář