Nastávající maminky z Prostějova a okolí se mohou na předporodní přednášky hlásit i on-line

Nastávající maminky z Prostějova a okolí se mohou na předporodní přednášky hlásit i on-line
ilustrační foto nemocnice Prostějov

Pohodlnější a rychlejší objednávání na přednášky předporodní přípravy čeká na všechny zájemkyně z Prostějova a okolí. Nemocnice Prostějov nově zavedla možnost on-line objednávek na jednotlivé přednášky, díky kterým nastávající maminky vyřeší rezervaci rychle a okamžitě v jakoukoliv denní dobu.

Možnost on-line objednávky na přednášky předporodní přípravy v Nemocnici Prostějov platí jak pro stávající, tak i pro nové zájemkyně o lekce z kurzu předporodní přípravy. Pro úspěšné online objednání stačí zadat jméno, příjmení, datum narození, telefon a e-mailovou adresu a vybrat termín či termíny, o které má žena zájem, a to na webové adrese http://prednaskyprotehotne.nemocniceprostejov.agel.cz

Výhody přitom on-line objednávkový systém přinese jak nastávajícím maminkám, tak zdravotníkům. „Pacientky se mohou objednávat v jakoukoliv denní dobu a v objednávkovém systému zjistí všechny potřebné informace, od termínů až po místo konání. A personálu zase odpadne mnohdy zdlouhavé vysvětlování a potvrzování objednávek,“shrnuje Věra Tisoňová, vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Prostějov.

Lekce předporodní přípravy v Nemocnici Prostějov probíhají jedenkrát měsíčně, a to vždy ve čtvrtky od 11.00 do 13.00 hodin. Možnost on-line přihlašování přitom mají maminky až do desáté hodiny ranní daného dne. Cena jedné lekce je 200 korun, přičemž většina zdravotních pojišťoven na její úhradu přispívá. Nejbližšími termíny předporodních lekcí je aktuálně 23. únor, 16. březen a 20. duben.

Kurzy předporodní přípravy jsou zaměřeny na přípravu k porodu i jednotlivé porodní fáze, především pak na praktické rady ohledně správného dýchání či možných úlevových poloh. „Maminkám také poradíme, kdy se vydat do porodnice a co si s sebou sbalit, a to nejen na dobu porodu, ale i na nejbližší dny po porodu,“ uzavírá Tisoňová. (Zdroj Nemocnice Prostějov)

Poslat nový komentář