Sobota nabídne zábavu, charitu i oběd! Nevařte!

Sobota nabídne zábavu, charitu i oběd! Nevařte!
ilustrační foto plakát

Již čtvrtý ročník soutěže ve vaření kotlíkových gulášů se bude konat tuto sobotu 12. května. Setkání gulášových mágů se uskuteční opět v Kolářových sadech v Prostějově. Takže nevařte a zajděte ochutnat guláše všemožných chutí a vůní, do kterých kuchaři vloží mimo ingrediencí i kus svého srdce! Veškerý výtěžek z akce poputuje na transparentní účty pro Zdeňku Kotyzovou a Davídka Vítka. 

Festival pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova a majitel Maďarských specialit Jiří Petricius pod záštitou Zdravého města Prostějov.

Bude se jednat o zábavný den, který odstartuje v devět hodin ráno soutěž ve vaření kotlíkových gulášů. "Upozorňujeme všechny soutěžící týmy, že začátek je v osm hodin, kdy by měly být na místě. Vařit se začne v devět hodin," upozornil Jiří Petricius.  

"Děti si užijí na skákacím hradu, na aquazorbingu, bungee jumpingu, malováním obrázků na obličej či při aktivitách městské policie. Teddy od Princezny představí králíčky, které si děti budou moci pohladit, návštěvníci si budou moci pohlédnout naleštěné stroje motorkářů, budeme svědky příběhu z divokého západu či různých tanečních vystoupení", vyjmenovali část programu pořadatelé. Soutěž gulášů bude vyhodnocena kolem jedné odpoledne, následovat bude volná zábava. Celý den budou provázet hudební vystoupení, mimo jiné vystoupí skupina Kalibos.

Letošní novinkou je tombola, ve které budou zajímavé ceny, třeba poukázky Zlaté farmy, zámku Plumlov, kadeřnictví, letních zahrádek a podobně.   

„Vstupné je dobrovolné, veškerý výtěžek akce bude věnován Zdeničce Kotyzové a Davídku Vítkovi ze Ptení,“ dodala předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. Takže neváhejte a udělejte si 12. května čas. Určitě nebudete litovat, stejně jako vaše smysly - čich, chuť, zrak i sluch. (ber) 

Poslat nový komentář