Červnový Restaurant day nabídne guláš z veverek, burgery, pivo, dorty i bezlepkové pečivo!

Červnový Restaurant day nabídne guláš z veverek, burgery, pivo, dorty i bezlepkové pečivo!
ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

Stále populárnější Restaurant Day zná svůj nový termín. Kuchaři, kuchařky, cukráři a cukrářky, pekaři a pekařky a vůbec všichni milovníci dobrého jídla a pití se tentokrát sejdou 3. června na zahrádce prostějovského Národního domu.

Již dnes je známa řada specialit, které na Restaurant day budou k mání. Třeba guláš z veverek a vepřové hamburgery Jiřího Petriciuse, výborné domací pivečko a limonády Kristýny Trunečkové s partnerem, bezlepkové dobroty Ludmily Bednářové, domácí čokoládové pralinky Jany Kloboukové, 3D dorty Veroniky Veruňákové, paella Libora Smitala, chobotnice Petra Sokola, výborné bábovky, buchty, karamelové řezy a další lahůdky z kuchyně paní Skládalové, sirupy a likéry Herbalena Lenky Němcové, slané quiche, frgály, tartaletky, kváskový chléb, paštiky a zeleninové pomazánky Jany Mohrové, dorty a sladkosti Hany Zatloukalové a dýňové menu Niky Jehlářové. 

Takže připravujte chuťové pohárky, chystejte krabičky a 3. června hoďte vaření za hlavu! (ber)

Komentáře

Gulas z veverek? Je tim myslena cast hoveziho, ktere se rika hovezi veverka nebo skutecne veverky? Pevne verim, ze to prvni...

Poslat nový komentář