24 hodin v plaveckém bazéně

plakát
plakát

Plavecký oddíl TJ Prostějov pořádá během víkendu sportovní akci pro občany města Prostějova s názvem „24-hodinovka – Plave celá rodina“. V 10.00 hodin odstartuje štafeta plavců z oddílu, kteří se budou po celých 24 hodin střídat v plavání. Během jejich plavání bude probíhat doprovodný program pro děti i dospělé.

Od 10:00 do 20:00 v sobotu 14. 4. budou vyhrazeny dráhy pro volné plavání veřejnosti. Během této doby si bude moci kdokoli zaplavat 100 metrů jakýmkoli způsobem na čas a porovnat svůj výkon s ostatními plavci. Studenti Střední zdravotnické školy vám změří tlak a puls po sportovním výkonu. A pokud přijdete plavat s celou rodinou, můžete bojovat o vítězství mezi rodinnými týmy. 

Na odpoledne je připraven organizovaný program:

• od 14:00 – blok soutěží pro děti

• od 15:30 – ukázková hodina zdokonalovacího plavání pro dospělé

• od 17:00 – ukázka potápění s možností vyzkoušení (pořádá škola potápění Melichárek&Šobr)

 "Snažíme se přiblížit plavání všem věkovým i výkonnostním skupinám. Hlavním stavebním prvkem je sice oddíl závodního plavání, ale i dětem, které nemají o závodní plavání zájem, umožňujeme zdravý pohyb v kondičním oddíle. Navíc od října probíhají kurzy plavání pro dospělé. Aktivní sport není jen byznys, ale důležitá součást zdravého životního stylu každého člověka," vysvětlují pořadatelé.

Příjemnou zprávou je výhodné vstupné 20Kč za 1,5 hodiny pro dospělé a 15Kč pro děti. Vzhledem k tomu, že Domovní správa Prostějov, s.r.o. poskytla pro tuto akci bazén zdarma, bude výtěžek akce věnován na charitativní účely. Do prostějovského bazénu jste tedy všichni srdečně zváni!

(maty)

Sobota, Duben 14, 2012 - 10:00

Poslat nový komentář