Hledá se podnikatel roku. Máte nějaký tip?

Hledá se podnikatel roku. Máte nějaký tip?
ilustrační foto kr-olomoucky.cz

 

Kdo je nejúspěšnějším podnikatelem v kraji? Nahradí loňského vítěze celostátního kola Františka Piškanina, majitele firmy HOPI, která působí i v Prostějově, někdo z našeho regionu? Na to již za pár měsíců odpoví výsledky soutěže EY Podnikatel roku Olomouckého kraje. Do soutěže může být nominován podnikatel, fyzická osoba, vlastník nebo spoluvlastník obchodní společnosti, který má rozhodující vliv na její řízení a který aktivně působí v jejím vedení. Daná společnost musí existovat nejméně dva roky a mít alespoň deset zaměstnanců.

 

"Hledáme výjimečné a inspirující podnikatele, jejichž úspěch je výsledkem jejich poctivé práce. Ty, kteří se nebojí do podnikání vložit svou čest a své jméno, svá rozhodnutí dobře promýšlí, neutíkají, když se objeví problém, protože cítí odpovědnost za desítky nebo stovky lidí, které zaměstnávají. Věřím, že je jich mnoho, a doufám, že se s nimi i letos potkáme," zve k účasti v soutěži Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a ve střední a jihovýchodní Evropě.

Přihlášky do soutěže se mohou podávat do 30. listopadu. Nominovat nebo poslat tip na podnikatele do soutěže může kdokoliv, tedy třeba také jeho kolega, zákazník, zaměstnanec nebo příbuzný.

Soutěž je rovněž příležitostí pro podnikatelské talenty, které soutěží v kategorii Začínající podnikatel roku. Pro tuto kategorii se nevztahuje podmínka deseti zaměstnanců. Další kategorií je Technologický podnikatel roku, který je určen pro inovátory v oblasti technologií. (red)

Poslat nový komentář