Podnikatelem roku Olomouckého kraje 2017 je Jiří Žák

Podnikatelem roku Olomouckého kraje 2017 je Jiří Žák
Foto Podnikatelroku.cz

Společnost EY pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ladislava Oklešťka a ve spolupráci s Olomouckým krajem vyhlásila vítěze soutěže EY Podnikatel roku 2017 Olomouckého kraje. Stal se jím Jiří Žák, dlouholetý zkušený manažer a majitel společnosti FARMAK, a.s. která patří mezi významné chemicko-farmaceutické společnosti v České republice. Zabývá se výrobou a prodejem aktivních farmaceutických ingrediencí, které exportuje do EU, USA, Indie, Japonska a Švýcarska.

„Jsem dojatý, toto ocenění je oceněním celé firmy a všech mých spolupracovníků, kteří se mnou FARMAK dvacet pět let budují,“ sdělil své první dojmy vítěz Jiří Žák ze společnosti FARMAK, a.s.

Jméno držitele titulu EY Podnikatel roku 2017 České republiky bude spolu s vítězi v dalších kategoriích vyhlášeno 27. února 2018 v Praze. Nejvíce kandidátů na celostátní titul má letos hlavní město Praha a Moravskoslezský kraj, následují Zlínský a Jihomoravský kraj. Vítěz z České republiky se zúčastní celosvětového finále, které se uskuteční 13. - 17. června 2018 v Monte Carlu. (red) 

 

 

Poslat nový komentář