REVOLUTION TRAIN přijede do Prostějova. V listopadu

REVOLUTION TRAIN přijede do Prostějova. V listopadu
ilustrační foto Protidrogový vlak

Takzvaný protidrogový vlak REVOLUTION TRAIN již poněkolikáté vyráží na turné a vůbec poprvé zastaví i v Prostějově. Jde o speciálně upravenou a vybavenou stříbrnou vlakovou soupravu, v jejímž interiéru návštěvníci projdou 5D projekcí, která ukazuje hrozby závislostí a vede k zamyšlení o hodnotě lidského zdraví. Vnitřní design vlaku svou konstrukcí odpovídá křehkosti a genialitě lidského těla a kontrastuje s vnější „ocelovou agresí“. Nejsložitější živý stroj, lidské tělo, v kombinaci s nejmodernější technologií se jeví jako ideální spojení pro tento interaktivní projekt zacílený na lidské smysly. S protidrogovým programem oceněným v ČR i v Německu přijede do Prostějova.

Vlak se již objevil na více než padesáti nádražích. V Prostějově zastaví v železniční stanici hlavního nádraží ve čtvrtek 9. 11. 2017.

V době od 8.00 do 14:20 hodin (začátek poslední prohlídky) budou vlak navštěvovat objednaní žáci prostějovských základních škol s pedagogickým doprovodem. Následně od 15:30 do 18:20 hodin (začátek poslední prohlídky) bude vlak přístupný široké veřejnosti za symbolické vstupné 20,- Kč. Vstupné je dotováno z finančních prostředků Statutárního města Prostějova, přičemž pro žáky objednaných ZŠ je vstup zcela zdarma.

Upozorňujeme, že minimální věk návštěvníků vlaku je deset let a realizátor programu REVOLUTION TRAIN doporučuje, aby děti ve vlaku byly doprovázeny dospělou osobou, nejlépe rodiči. Přestože program probíhá uvnitř vlaku, doporučujeme jeho návštěvníkům teplejší oblečení.

Více informací k projektu naleznete na www.revolutiontrain.cz. (Zdroj MMPv)

 

Poslat nový komentář