Kterému Robinsonovi fandíte vy? Rozhodne se dnes!

Kterému Robinsonovi fandíte vy? Rozhodne se dnes!
ilustrační foto TV Nova

Už dnes večer bude jasné, kdo se stane v pořadí druhým českým Robinsonem. Rozhodovat se bude mezi Terry, Martinou a Martinem Složilem z Prostějova. Který by si to podle vás zasloužil nejvíc? A co na ostrově dokázali?

Začínalo jich devatenáct, do finále se dostali tři. Připomeňte si nejsilnější momenty finalistů. Kdo by si podle vás zasloužil vyhrát?  

Martina

Jako jediná z trojice začínala v kmenu Kalinga. Od počátku si vytvořila silnou aliance s ragbistkou Katkou, později se tato skupinka rozrostla o Radima a Bizona. Držela se spíš v pozadí a podle mnohých za sebe nechala rozhodovat druhé. Zlí jazykové dokonce tvrdí, že se Martina od začátku do konce jen vezla.

Při soutěžích zase černovlásce vyčítali, že místo toho, aby se snažila zvítězit, vybrala si často jídlo. Nutno ale dodat, že když šlo o souboj o týmovou imunitu, dávala do her všechno. Do určitých komplikací se dostala Martina po sloučení. Společně s Blankou se podílela na krádeži mýdla.

Martina skvěle fungovala jako týmová hráčka. Nikdy nikomu nevrazila nůž do zad a při kmenových radách na ni byl spoleh. "Nikdo mě moc neřešil. Někdo tady prohlásil, že se vezu, že raději ukončím soutěž kvůli jídlu. Ano, proč ne, bylo nás třináct nebo čtrnáct a všichni byli neskutečně silní. Já se tam budu trápit tři hodiny, když si můžu dát hamburger a nabít energii, navíc když jsme měli skvělou alianci? Byla jsem si jistá svou pozicí, mohla jsem si to dovolit," tvrdila na poslední kmenové radě.

Když postupně lidí v kmeni začalo ubývat, začala Martina hrát hru tvrději. Chtěla prý všem ukázat, že se jen neveze. "Doufám, že jsem všem ukázala, že na to skutečně mám," zakončila svou řeč.  

Terry

Terry na první pohled upoutala svou krásou. Podle Ziny na tom dokonce postavila celou svou strategii. Terry se ze začátku soutěže dlouho nemohla zorientovat, nakonec ale navázala spojenectví s Ondřejem a ostatními muži z Manoba. Jejich aliance ale příliš zkoušek nepodstoupila, od začátku to bylo právě Manobo, které vyhrávalo jednu soutěž za druhou.

Po sloučení pak možná přišel pro Terry šok. Aliance kmene Kalinga začala vyhazovat jednoho muže z Manoba za druhým. Zachovala se ale velmi duchapřítomně a okamžitě uzavřela novou ženskou alianci. U kmene si v závěru hry udělala oko, když jim umožnila přečíst si dopisy od rodiny, místo toho, aby si ho přečetla sama.

"Dny ubíhaly a já jsem si pořád myslela, že jsem hrozně silná. A pak přišly dopisy od rodiny. Nikdy jsem si nemyslela, že mi bude rodina tolik chybět. Uvědomila jsem si, že jí nedávám takovou lásku, jakou si zaslouží," přiznala Terry.

Terry intrikařila velmi dobře, za celou dobu ji na kmenové radě nikdo nenapsal. Ke všem byla milá a nikdy se nedostala s nikým do konfliktu. Velmi prospěšná byla také při hrách, v druhé části soutěže dokonce dokázala vyhrát individuální imunitu. 

Martin

Martin se od začátku s celým týmem Manobo vezl na vítězné vlně. Možná proto bez většího povšimnutí prošel až do sloučení. Jenže v novém kmeni Tawi Tawi se mu zdaleka nedařilo tolik jako jeho spolufinalistkám.

Věrně se držel mužské koalice z původního kmene, a to se mu stalo osudným. Jako čtvrtý skončil na ostrově vykoupení. Tam to bylo nejen fyzicky, ale hlavně psychicky hodně náročné. Nakonec se mu ve čtyřech duelech podařilo porazit všechny soupeře, kteří na ostrov přišli.

Strávil tam dlouhých devět dní, než se vrátil do hlavní hry. Mnozí mu tak vyčítají, že hru vlastně ani pořádně nehrál a k finálové trojce přišel jako slepý k houslím. Martin ale ukázal, že do hry patří. Suverénním způsobem opanoval poslední soutěž a vysloužil si tak vstupenku do finále. Ostatní o něm tvrdí, že je pohodář a se všemi vyjde. Je navíc velmi inteligentní. (Zdroj TV Nova)

 

Poslat nový komentář